eucsoport

Diákmunka szervezés
Megfelelő megoldás hirtelen fellépő vagy tartós munkaerő hiány, illetve létszámstop esetén.
euDIÁKOK
Munkaerő-közvetítés
Levesszük válláról a toborzás, kiválasztás és az adminisztráció terhét.
euJOBS
Webfejlesztés, SEO
Szaktudásunkkal átlagon felüli eredmények elérésére tesszük képessé az Ön vállalkozását is.
euSALESMAN
Call-center
Szervezze ki call-centerét, így nem Önnek kell fizetnie az üzemeltetéssel, fenntartással kapcsolatos költségeket, ráadásul a munkaerőt is mi biztosítjuk.
euPHONE
További tagjaink:
Ismerje meg cégcsoportunk további tagjait és szolgáltatásait!
euCSOPORT

 

Felsővezetés

Pataki Zoltán
elnök

 

Heincz Norbert
ügyvezető


Mándity Petra
ügyvezető asszisztens
+36 70 331 8443
petra.mandity@eucsoport.hu

Vezetők

Bartkevics Anett
koordinációs vezető
+36 70 332 2152
anett.bartkevics@eucsoport.hu

Erdélyi Zoltán
fejlesztési vezető
+36 20 257 8560
zoltan.erdelyi@eucsoport.hu

Gősi Judit
pénzügyi vezető
+36 20 257 7196
judit.gosi@eucsoport.hu

Rumpf Nikoletta
marketing és kommunikációs vezető
+36 20 257 7857
nikoletta.rumpf@eucsoport.hu

Hoffmann Gábor
munkajogi vezető
+36 20 960 1855
gabor.hoffmann@eucsoport.hu

Kardos Attila
IT vezető
+36 20 257 8377
attila.kardos@eucsoport.hu

Nagy Adrienn
ügyfélszolgálati vezető
+36 70 450 9575
adrienn.nagy@eucsoport.hu

Krátky Márk
operatív vezető, értékesítési vezető
+36 70 390 7710
mark.kratky@eucsoport.hu

Udvardy Krisztina
call-center és toborzási vezető
+36 70 680 6903
krisztina.udvardy@eucsoport.hu

Gregor Anikó
HR vezető
+36 30 194 0722
aniko.gregor@eucsoport.hu

Értékesítés

Elek Tamás
értékesítő
+36 20 996 5456
tamas.elek@eucsoport.hu

Ladányi Krisztina
értékesítési asszisztens
+36 20 409 5594
ertekesites.asszisztens@eucsoport.hu

Ruszin Alex
értékesítő
+36 70 331 8494
alex.ruszin@eucsoport.hu

Utasi Krisztián
értékesítő
+36 20 996 5405
krisztian.utasi@eucsoport.hu

Veres Tamás
értékesítő
+36 20 409 2487
tamas.veres@eucsoport.hu

Ügyfélszolgálat

Dara Diána
ügyfélszolgálati asszisztens
+36 70 337 1462
diana.dara@eucsoport.hu

Marketing és Kommunikáció, Sajtókapcsolatok

Rumpf Nikoletta
marketing és kommunikációs munkatárs
+36 20 257 7857
nikoletta.rumpf@eucsoport.hu
sajto@eucsoport.hu

Varga Zsolt
marketing és kommunikációs munkatárs
+36 70 377 5837
zsolt.varga@eucsoport.hu

Nagy Kinga
marketing és kommunikációs asszisztens
+36 70 377 5837
kinga.nagy@eucsoport.hu

nyitólap | rólunk | diákmunka | munkaerő-közvetítés,-kölcsönzés | call-center | híreink | referenciák | kapcsolat